ANARCHY STONE

członkowie:

Maki (wokal, bas)
Yamashita (perkusja, chórki)

Natsumi (gitara, chórki)

pochodzenie:
Ichikawa (prefektura Chiba, Japonia)

gatunek:
rock, heavy melodic core

ANARCHY STONE to dziewczęcy rockowy zespół, który gra od 2000 roku, ale nie w tym samym składzie co na początku. Na początku w skład zespołu wchodziły Maki, Yamashita i Miya (gitara, chórki).

Przez dziewięć lat od zawiązania się zespołu dziewczęta nie podpisały kontraktu z żadną wytwórnią, dopiero w 2009 roku rozpoczęły współpracę z Nippon Columbia LTD., lecz nie potrwała ona długo. W rok po podpisaniu kontraktu z Nippon Columbia LTD. wytwórnia zrezygnowała ze współpracy z zespołem, wtedy dziewczęta zostały przygarnięte pod skrzydła wytwórni Heart of Rock.

Przez długi czas dziewczęta nie potrafiły się wybić. Dopiero w 2008 roku, udało im się zabłysnąć wraz z piosenką When I… . Wtedy właśnie zostały zauważone przez wytwórnię Nippon Columbia LTD.

Dyskografia:

Albumy:
WAOOH!! (2006)
ANARCHY STONE (2009)
STEPS (2012)
OUR WORLD (2012)

Single:
REAL8FLAG (2006)
Cherry Sky/ Future (2008)

Teledyski
Goes to 4D
OUR WORLD
China Town

Niewielka ilość informacji o zespole wynika z faktu, że nie jest on, aż tak bardzo popularny poza samą Japonią. Całość informacji pochodzi Wikipedii w języku japońskim oraz oficjalnej strony zespołu.

~~~

~~~

mema

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>