Ogólne informacje


내게 반했어 (Neon Naege Banhaesseo)
czyli Heartstrings znane również jako You’ve Fallen for Me .
Jest to koreańska drama typowo dla nastolatków, która potrafi chwycić za serce ale daje również możliwości do pośmiania się.

Serial:
Ma 15 odcinków (+1 special) i każdy z nich trwa 70 minut.
Był emitowany: 29 czerwca 2011 – 19 sierpnia 2011
Wyreżyserowany przez: Pyo Min Soo

 

Zarys Fabuły i postaci:

Czy jest dzisiaj możliwe, by muzyka zachodnia połączyła się z tradycyjną muzyką koreańską?

Lee Shin (Jung Yong Hwa, wokalista i gitarzysta CN BLUE) jest postrzegany jako człowiek o zimnym sercu i zdystansowaną osobowością, ale posiada i swoją łagodną stronę, którą skutecznie ukrywa przed wszystkimi. Interesuje się wyłącznie muzyką i wiąże z nią swoją przyszłość. Naprzeciw niego wychodzi Lee Gyu Won, z wesołą i pogodną osobowością.

Lee Gyu Won (Park Shin Hye) jest wnuczką sławnego tradycyjnego śpiewaka Lee Dong Jin’a (Shin Goo), gra na gayageum (tradycyjny, 12-sto strunowy, instrument koreański) i uczy się na wydziale muzyki tradycyjnej. Dziadek marzy o tym, by jego wnuczka stała się również sławna i kontynuowała tradycję grania tradycyjnej muzyki koreańskiej (którą on zapoczątkował). Lee Gyu Won ma potencjał i talent by spełnić marzenia dziadka i jest tak na tym skupiona, że nie interesuje ją życie studenckie.

Yeo Joon Hee (przedstawiony przez Kang Min Hyuk) to cichy, wiecznie głodny i pogodny chłopak, który nie zachowuje się odpowiednio do swojego wieku. Jest bardzo dziecinny i odgrywa (no nie czarujmy się) swego rodzaju idiotę. Jest perkusistą The Stupid w którym gra razem z Lee Shin’em.

Żyjąc wesoło i lekko wychodzi naprzeciw szkolnej księżniczki Han Hee Joo (odegranej przez WooRi) i zakochuje się w niej bez pamięci, nazywając ją ciągle swoją „Natashą”. Jednakże Hee Joo nie jest tak idealna jak wydaje się naiwnemu Joon Hee, posiada czarną stronę swej osobowości. Dziewczyna jest zdolna osiągnąć to o czym marzy, nie zważając na ofiary, jakie ona jak i jej otoczenie, musi ponieść.

Co łączy wszystkie te postacie? Otóż, zbliża się setna rocznica powstania uniwersytetu na którym studiują i władze chcą stworzyć niesamowite przedstawienie mające uczcić to wydarzenie. Kto by się nadawał na reżysera lepiej niż absolwent owego uniwersytetu, reżyser który zdobył sławę Broadway’u, Kim Suk Hyun (Song Chang Ui)? Niestety gdy reżyser wraca do Seulu spotyka swoją dawną miłość, a do tego będzie musiał z nią współpracować. W musicalu, który ma reżyserować, choreografią zajmie się Jeong Yoon Soo (którą zagrała Kim Hee Jung) i to właśnie ona sześć lat temu złamała mu serce.

Główni bohaterowie:

Jung Yong Hwa jako Lee Shin
Park Shin-hye jako Lee Gyu Won
Song Chang Ui jako Kim Suk Hyun
So Yi Hyeon jako Jung Yoon Soo
Kang Min Hyuk jako Yeo Joon Hee
WooRi jako Han Hee Joo
Lee Hyun-Jin jako Hyun Ki Young
Im Se Mi jako Cha Bo Woon

Postacie drugoplanowe:

Lee Jung Hun jako Im Tae Joon
Jung Kyung Ho jako Goo Jung Eun
Jang Seo Won jako Lee Soo Myung
Shin Goo jako Lee Dong Jin
Sun Woo Jae Duk jako Lee Sun Ki
Lee Il Hwa jako Song Ji Young
Moon Ga Young jako Lee Jung Hyun
Kim Sun Kyung jako Profesor Hong
Seo Bum Suk  jako Lee Hyun Soo
Oh Won Bin jako gitarzysta The Stupid
Song Se Hyun jako bassista The Stupid

 

 

Ciekawostki:

  • Na początku serial miał się nazywać Festival lub You’re into Me.
  • W główne postacie wcielili się: Park Shin-hye i Jung Yong Hwa, którzy w 2009 roku wystąpili razem na planie serialu You’re Beautiful.
  • Piosenki do serialu śpiewali:
    M Signal, Jung Yong Hwa, Oh Won Bin, F.T Island, Kang Min Hyuk, Park Shin-hye.
  • Serial był emitowany również na Filipinach i w Japonii.

mema.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>