Paczka z Japonii

Może niektórzy już wiedzą, a może niektórzy jeszcze nie, ale nawiązałam bardzo przyjemną znajomość z pewną Japonką. Nazywa się Tohko Matsumoto.

Osoby które były na festiwalu, miały okazję podziwiać przez nią zrobione zdjęcia. Tohko mieszka Komae-City znajdującym się w okręgu administracyjnym Tokio.

Tohko, jest naprawdę miłą osobą. Pomogła nam podczas festiwalu. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za wszystko co dla nas zrobiła, a ona, jest nam wdzięczna za to, że mogła pokazać swoje zdjęcia oraz, że tak się interesujemy Japonią i staramy się zarazić tym innych. Koniec końców, Tohko wysłała nam prezent, który miał nam pomóc w celebrowaniu udanego festiwalu.

A tak wyglądała paczka:

* ochrona danych osobowych *

Obiecałam Tohko, że wyślę jej zdjęcie naszych min po otwarciu paczki, więc jak powiedziałam, tak zrobiłam. A oto jak wyglądało Wakai-Team zobaczywszy paczkę wypchaną smakołykami (i nie tylko) z Japonii!

Oczywiście wynik końcowy tego zdjęcia był poprzedzony masą prób i błędów (cóż, nie każdy potrafi się zdziwić na zawołanie). Nasze twarzowe wariację, z chęcią bym udostępniła, ale boję się, że doświadczyła bym linczu ze strony reszty członków Wakai-Team.

Z przyjemnością przeczytaliśmy list w którym Tohko gratulowała nam udanego festiwalu i życzyła nam wszystkiego najlepszego.

Ja nad wszystkim czuwałam. Jako, że paczka była zaadresowana głównie do mnie, mianowałam siebie na głównego dyspozytora i czuwałam nad tym, by każdy miał równą porcję i by nikt nie czuł się pokrzywdzony.

Oczywiście, na tą okazję wystosowałam specjalny regulamin, który każdy musiał podpisać.

~~~

By poznać dokładną zawartość paczki od Tohko, zapraszam do następnych zakładek, ponieważ to był tylko wstęp!

mema

2 Responses to Paczka z Japonii

  1. Taro says:

    mniam :3
    Mema dziękuję za oszczędzenie wariacji mimicznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>